Scannotec

Yhteystiedot

Scannotec Oy
Tillinmäentie 3
02330 Espoo

Puh: 0207 288 530

Sähköpostit

etunimi.sukunimi@scannotec.fi
Info: info@scannotec.fi

Fogmaker-huoltokorjaamot

Eberspächer-huoltokorjaamot



Henkilöstö

Scannotec - Robert Lagus

Robert Lagus

Toimitusjohtaja

+358 40 900 3053
robert.lagus@scannotec.fi
Scannotec - Mikko Markkanen

Mikko Markkanen

Myyntipäällikkö

+358 40 569 6851
mikko.markkanen@scannotec.fi
Scannotec - Santeri Heinonen

Santeri Heinonen

Myynti, Fogmaker (Turun toimipiste)

+358 400 167 773
santeri.heinonen@scannotec.fi
Scannotec - Christian Mattsson

Christian Mattsson

Huolto ja jälkimarkkinointi

+358 400 426 150
christian.mattsson@scannotec.fi
Scannotec - Anthony Sunervo

Anthony Sunervo

Maintenance and installations

+358 40 934 2234
anthony.sunervo@scannotec.fi
Scannotec - Tarmo Paekivi

Tarmo Paekivi

Myynti ja jälkimarkkinointi

+372 565 1069
Fax: (09) 2709 5557
tarmo.paekivi@scannotec.fi

Avoimet työpaikat

Jos olet kiinnostunut liittymään ammattitaitoiseen henkilökuntaamme, lähetä meille viesti.

Hae meille