Scannotec

Yhteystiedot

Scannotec Oy
Sillankorva 15
02300 Espoo

Puh: 0207 288 530

Turun toimipiste:
Fiskarsinkatu 3
20750 Turku

Sähköpostit

etunimi.sukunimi@scannotec.fi
Info: info@scannotec.fi

Fogmaker-huoltokorjaamot

Eberspächer-huoltokorjaamot



Henkilöstö

Scannotec - Robert Lagus

Robert Lagus

Toimitusjohtaja

+358 40 900 3053
robert.lagus@scannotec.fi
Scannotec - Anna Wulff

Anna Wulff

Osastopäällikkö

+358505997978
anna.wulff@ledsolutions.fi
Scannotec - Mikko Markkanen

Mikko Markkanen

Myyntipäällikkö

+358 40 569 6851
mikko.markkanen@scannotec.fi
Scannotec - Mika Leino

Mika Leino

Tuotepäällikkö

+358409009585
mika.leino@ledsolutions.fi
Scannotec - Christian Mattsson

Christian Mattsson

Huolto ja jälkimarkkinointi

+358 400 426 150
christian.mattsson@scannotec.fi
Scannotec - Anthony Sunervo

Anthony Sunervo

Maintenance and installations

+358 40 934 2234
anthony.sunervo@scannotec.fi
Scannotec - Tarmo Paekivi

Tarmo Paekivi

Myynti ja jälkimarkkinointi

+372 565 1069
Fax: (09) 2709 5557
tarmo.paekivi@scannotec.fi

Avoimet työpaikat

Jos olet kiinnostunut liittymään ammattitaitoiseen henkilökuntaamme, lähetä meille viesti.

Hae meille